Jak zamówić tort?

2023-09-01

Torty na różne okazje!

Co warto wiedzieć przy zamawianiu tortu?


Zamówienie tortu to świetny sposób na uczczenie różnych okazji, takich jak urodziny, rocznice, chrzciny, wesele lub inne ważne wydarzenia. Jeśli chcesz zamówić tort tradycyjny, to wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie www.atelierslodyczy.pl .

Jeśli interesuje Cię bardziej wymagający tort, czyli artystyczny, który pozwala dostosować wygląd do tematu uroczystości, mamy dla Ciebie kilka kroków, które możesz podjąć, aby zamówić tort na specjalną okazję.

Zamawiając tort artystyczny:

  1. Zastanów się, jaki smak najlepiej pasuje do gustu osoby obchodzącej uroczystość.
  2. Zdecyduj, ile porcji tortu potrzebujesz. Torty mogą mieć tradycyjny okrągły kształt, ale można też zamówić torty w kształcie serca, kwadratu, litery lub innych nietypowych kształtach – takie torty wyceniamy indywidualnie – proszę wysłać wiadomość na adres e-mail marketing@atelierslodyczy.pl, bądź na facebook’a.
  3. Możesz dostosować wygląd tortu do tematu uroczystości, dodając np. nadruki, figury z masy cukrowej, świeczki, kwiaty jadalne czy ozdobne napisy.
  4. Upewnij się, że zamawiasz tort na czas, najlepiej kilka dni lub nawet tygodni wcześniej, szczególnie jeśli masz określone wymagania dotyczące dekoracji.
  5. Zadaj pytania dotyczące alergii i preferencji żywieniowych: Jeśli w grupie gości są osoby z alergiami lub ograniczeniami żywieniowymi, poinformuj nas o tym. Postaramy się dostosować przepis, aby uwzględnić te potrzeby.
  6. Torty na zamówienie różnią się ceną w zależności od rozmiaru, dekoracji i skomplikowania wykonania. Zapytaj o cenę i określ swój budżet.
  7. Jest możliwość dostarczenia tortu do miejsca uroczystości lub możesz go odebrać osobiście. Upewnij się, że wszystkie szczegóły zamówienia są potwierdzone na piśmie lub mailem, aby uniknąć nieporozumień w dniu uroczystości.
  8. Ciesz się tortem: Po odbiorze lub dostawie tortu, ciesz się nim na uroczystości i spraw, aby było to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich gości.

Zamówienie tortu na specjalną okazję to doskonały sposób, aby uczcić ważne chwile w życiu i podkreślić ich wyjątkowość.

Torty z dostawą!

Jesteśmy pracownią cukierniczą, która dostarcza torty urodzinowe, imieninowe, dla dzieci i na inne okazje do dowolnego miejsca na terenie Rybnika i okolic. Możesz wybrać spośród wielu smaków, rozmiarów i wzorów tortów, a także zamówić tort ze zdjęciem lub własnym napisem. Gwarantujemy świeżość, jakość i terminowość zamówień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *